Power Shot

Moc odżywienia w małej saszetce

AgriRol POWER SHOT w 50 gramowych saszetkach, to produkt nawozowy do wszystkich gatunków i odmian roślin zielonych, ozdobnych i kwitnących

Zarówno tych doniczkowych hodowanych w domu jak i tych na balkonach i tarasach. Specjalnie dobrana mieszanka łatwo przyswajalnych makroelementów (NPK – azot, fosfor, potas) i mikroelementów (tlenek wapnia, tlenek magnezu) to idealna porcja odżywcza dla roślin zapewniająca im prawidłowy wzrost i kwitnienie

Nasz POWER SHOT nie zawiera składników chemicznych, jest bezpieczny dla środowiska, ludzi i zwierząt.

Zastosowanie

Regularne stosowanie naszych POWER SHOTS sprawi, że rośliny będą odpowiednio odżywione, a ponadto poprawi ich kondycję i wzmocni system korzeniowy. Składniki organiczne wzbogacą podłoże rośliny w próchnicę i przyspieszą jej odkwaszenie.

Liście roślin będą soczyście zielone. Nawożenie POWER SHOTS widocznie wpłynie na ich wzrost i wydłuży kwitnienie.

Świetnie sprawdzi się do uprawy takich roślin jak: storczyki (różne rodzaje), draceny, zioła i sukulenty. Poza tym zalecamy stosowanie do: Zamiokulkas, Sanseweria, Areca, skrzydłokwiaty, monstery, pelargonie, bluszcze i inne rośliny ozdobne i kwitnące.

Jak nawozić?

Zadbaliśmy o wygodną aplikację nawozu. Jeden POWER SHOT to odmierzona porcja nawozu do jednorazowego użycia, która przez minimum 4 tygodnie zadba o kondycję rośliny.

Nawóz z saszetki wystarczy wymieszać z górną warstwą ziemi w doniczce i podlać do wymaganej wilgotności podłoża.

Jedna saszetka POWER SHOT zapewnia odżywienie przez 4 – 8 tygodni. W zależności od wielkości donicy. Jedna saszetka 50 g POWER SHOT wystarcza dla donicy o średnicy 50 cm.

W przypadku donicy o średnicy do 30 cm należy wykorzystać ½ saszetki.

Nawożenie należy powtórzyć po 30 dniach.

Doskonały wzrost i kwitnienie

Bezpieczny dla roślin i środowiska

100% Naturalnych składników

Odpowiednia dawka energii

Opakowanie biodegradowalne

4 tygodnie skutecznego odżywiania

Bez dodatków chemicznych

Wygodna aplikacja